Nieuwe K3 show ‘Zeesterren’ te zien bij MAINSTAGE

Gepubliceerd op: 10 juli 2024

Na het grote succes van hun laatste show ‘Vleugels’ kondigt K3 met trots hun nieuwste tour aan: ‘Zeesterren’. Vanaf maart 2025 reizen Hanne, Marthe en Julia af naar de grootste zalen van Vlaanderen en Nederland. MAINSTAGE Brabanthallen natuurlijk niet ontbreken! Op zaterdag 31 mei 2025 neemt K3 je in Den Bosch mee op een magische reis onder water vol zang en dans. Het belooft een onvergetelijke ervaring voor jong én oud te worden. 

Gloednieuw en interactief

De K3 show wordt helemaal op zijn kop gezet wanneer de meisjes botsen op een mysterieuze schelp… Samen met het publiek, én met een nieuwe vriend, wordt het een K3 show om nooit te vergeten. Kom jij meezingen, dansen, én zoeken naar de drie magische parels om de schelp te openen?

K3 over de show Zeesterren

Hanne: “Zeesterren belooft een geweldige show te worden! Ik kan niet wachten om op het podium te staan, want zo’n grote zaal geeft enorm veel energie.” 

Julia: “Ik ben heel blij dat we volgend jaar weer op tour gaan. Dat is altijd genieten met onze fantastische cast & crew en het enthousiaste publiek.” 

Marthe: “Het wordt een show voor iedereen, boordevol nieuwe liedjes uit de film, maar ook met oude klassiekers. We gaan van elke show een feestje maken!”

Zeesterren is op zaterdag 31 mei 2025 te zien bij MAINSTAGE Brabanthallen. Wil jij zeker zijn van tickets voor deze K3 show? Bestel ze snel via de website. 

 

 

Meld je aan en blijf op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen